logo

 

شرکت پترو پلی استر با هدف ايجاد تحول و نوآوري در صنعت ریسندگی کشور،تأسيس و با شعار "تولید ایرانی ـ افتخار ایرانی" عزم خود را در جهت نقش‌آفرینی در اين صنعت آغاز نمود. شرکت پترو پلی استر در راستاي تحقق  اهداف عالیه خود، کیفیت، تنوع تولیدات و مسئولیت‌پذیری را مبناي فعاليت خود قرار داده است. برنامه‌ریزی برای تأمین نظر مشتریان جزء استانداردهای مدیریتی این مجموعه است. این کارخانه با بهره‌مندی از ماشین‌آلاتSSM  سوئیس و کلیه امکانات جانبی تلاش کرده است تا محصولات متنوع و باکیفیتی را در اختیار مشتریان قرار دهد. تولیدات شرکت پترو پلی استر نیازهای گستره وسیعی از صنایع داخلی و منطقه‌ای را تأمین می‌کند. تولیدات این شرکت شامل طیف متنوعی از نخ پلی استر (تولید شده به روش ایر تکسچره)، نخ‌های 300 الی 4000 دنیر رنگرزی شده، خودرنگ، ملانژ و... است. دامنه مصرف نخ‌های تولید شده در این شرکت شامل استفاده در صنایع پارچه بافی مانند استفاده در پارچه فاستونی، تریکو، پارچه پرده‌ای، پارچه رومبلی، پارچه روکش صندلی اداری، پارچه روکش صندلی خودرو و صنایع فرش ماشینی مانند خاب فرش، تار و پود فرش و صنایع دیگری مانند تولید پتوی سفری و... را در بر می‌گیرد.

هیأت موسسان شرکت پترو پلی استر با تکیه بر تجربه سه نسل مدیریت صنعت نساجی و با فراهم کردن دانش و فن‌آوري روز جهان و ارائه کيفيت مطلوب توليدات، آماده ایجاد تحولی نوین در صنعت نساجی کشور هستند. اين شرکت با اعتماد به توانایی‌‌های خود، تلاش روزافزونی خواهد داشت تا محصولاتی منطبق با تمامی استانداردهای روز دنیا در اختیار بازارهای داخلی و خارجی قرار دهد. توجه به افزایش توانایی‌های تئوری و عملکردی صنعت نساجی در سراسر کشور، یکی از اهداف عالیه شرکت پترو پلی استر است.

ماموريت شركت

ماموريت شركت، توليد انواع نخ مصرفی در صنایع پارچه‌بافی، فرش ماشینی و صنایع مرتبط است. شرکت پترو پلی استر تلاش دارد با استفاده از امکانات روز دنیا و افزایش دانش فني كاركنان ضمن حفظ منافع صاحبان سهام شرکت، محصولاتی قابل رقابت در سطح کشور و منطقه ارائه دهد و بتواند سهم قابل ملاحظه‌اي از بازارهاي هدف را به خود اختصاص دهد.

چشم انداز فعاليتهاي شركت پترو پلی استر

تلاش جهت توليد محصولاتی منطبق با تمامی استانداردهای روز دنیا 

تلاش جهت افزايش قابليت‌هاي رقابت‌پذيري

تلاش جهت كسب سهم قابل ملاحظه‌اي از بازارهاي هدف

تلاش جهت كسب عنوان شركت پيشتاز و نمونه در صنعت نخ‌ریسی کشور